השירותים שלנו

אז מה אנחנו בעצם עושים?

חברת יעלה מציעה שירותי קידום בפייסבוק לעסקים וחברות בקריות הממוקמים בצפון. ההתמחות המקצועית שלנו ברשת החברתית, מאפשרת לנו לספק פתרונות איכותיים ליצירת מאגרי לקוחות חדשים, קידום העסק בפייסבוק לקבלת חשיפה מירבית, ניהול קמפיינים ממומנים מפולחים לקהל יעד ייעודי, עיצוב והקמת עמודים עסקיים, הגברת פעילות ברשת החברתית לקבלת נוכחות אינטרנטית משמעותית, שיפור ומיקוד פרסומים עסקיים.

ניהול עמודי פייסבוק

 

פתיחה וניהול עמודי פייסבוק עסקיים - שימוש נכון ויעיל בפלטפורמה העסקית של פייסבוק - עמוד עסקי - עשויה להיות פרודוקטיבית לעסק שלך לעיתים אף יותר מסוכן מכירות סטנדרטי. תוכן נכון, ניהול חכם ויעיל בשילוב קמפיין פרסום ממוקד מטרה ומפולח, יאפשר לך להקפיץ את העסק כמה דרגות ברמה השיווקית. בכדי להבין את המשמעות של עמוד עסקי בפייסבוק עבור הגולשים שלך, יש להבין כיצד הגולשים תופסים את העמוד העסקי. כיום, גולשים ברשת הפייסבוק, תופסים את העמודים העסקיים של בתי העסק כסניף וירטואלי לכל דבר ועניין. לכן, אם יש לך עסק, כדאי שמישהו מקצועי ינהל לך את העמוד העסקי בפייסבוק. הרי לא היית ממנה חובבן לנהל לך את אחד הסניפים הפיזיים שלך.

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

 

הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק - מיליארד גולשים נמצאים בפייסבוק. אילו מהם מתאימים לפרופיל הלקוחות שלך? באמצעות ניהול קמפיין ממומן בפייסבוק המתבצע בצורה מקצועית, ניתן לקבוע במדויק לאיזו אוכלוסיה הקמפיין העסקי שלך ייחשף. הפילוחים המתאימים בשילוב סלוגנים שיווקיים רלוונטיים יחד עם ניהול ממוקד, יעיל ומכוון מטרה ברורה, יגדילו את חשיפת העסק שלך ויספקו לעסק שלך לידים חדשים. כל אחד יכול לפתוח קמפיין ממומן בפייסבוק. אני מתמחה בכך.

הגברת פעילות ברשת החברתית

 

כל כמה זמן עולה פוסט חדש בעמוד העסקי שלך? פעם בחודש/שבוע/יום? ואולי בכלל לא פרסמת פוסט חדש כבר מספר חודשים. העמוד העסקי של העסק שלך הוא סניף לכל דבר ועניין. הוא מייצג אותך, את המותג שלך ואם הוא לא מעניין או לא עדכני, כך נתפס גם העסק שלך. באמצעות יצירת פעילות חברתית נכונה המשלבת את הגולשים בפעילות העסקית שלך, ניתן להעצים את תחושת החיבור של הגולשים עם המותג שלך וע"י כך להגביר את החשיפה האינטרנטית של העסק ולייצר לידים חדשים וחוזרים.

עניין. זה כל הסיפור.

 

אם לא ניצור עניין, לא יהיו גולשים. 

כאשר גולשים מגיעים לעמוד העסקי שלך, הם מחפשים משהו שיעניין אותם. אם הצלחת לספק זאת, סיכוי סביר שהצלחת ליצור לעצמך לקוחות חדשים. הרשת החברתית מוצפת בפרופילים אישיים, עמודים עסקיים, תוכן, תמונות, וידאו, פרסומות, בקשות חברות, לייקים, קבוצות ומה לא.

בסופו של דבר, הלקוחות שלך אשר מוצפים ברסיסי מידע מכל כיוון, מבקשים דבר אחד: 

 

עניין.

 

אני בטוחה שיש לך את כל הידע המקצועי על העסק שלך. 

אני בטוחה שאדע להעביר אותו בצורה הטובה ביותר.
עם עניין.