אודות יעלה קידום עסקים בפייסבוק

אודות יעלה קידום אתרים בפייסבוק בקריות

היי,

שמי יעל ואני הבעלים של יעלה - חברת קידום בפייסבוק הממוקמת בקריות. אם נכנסת לכאן, סימן שיש לך עסק והיית רוצה לקדם אותו. אז לפני שאציג את מגוון השירותים המקצועיים שלנו, אשמח לספר לך קצת עליי.

 

אז ככה, במהלך השנים האחרונות, הצלחתי לסייע לעסקים רבים בצפון לשדרג את התפוקה העסקית שלהם באמצעות כלי אחד - הרשת החברתית - פייסבוק. כיום, למעלה ממיליארד גולשים מחזיקים בפרופילים פרטיים בפייסבוק ומהווים קהל יעד אטרקטיבי לבעלי העסקים, זאת כיוון שבפייסבוק ניתן לפלח את הפרופילים הרלוונטיים לכל עסק ולבצע חיבורים וחשיפות של השירותים שמציע כל עסק לבין הגולשים המתעניינים באותם השירותים. חברת יעלה קידום עסקים בפייסבוק מציעה פתרונות מקצועיים של שיווק, פרסום וקידום עסקים ברשת החברתית המובילה - פייסבוק.

 

כיום, היכולת להעניק שירות מיידי און ליין ללקוחות קצה, הפכה להיות הדרך המועדפת הן על הגולשים אשר מקבלים מענה מיידי ואפקטיבי לשאלתם והן על עסקים אשר הבינו את היתרון המשמעותי במתן מענה מהיר ומקצועי ללקוחות.

 

הניסיון, היכולת והידע המקצועי שלי, מאפשרים לי להוביל עסקים קטנים ובינוניים מכל התחומים ולמנף את יתרונות השימוש ברשת החברתית לטובת הצמיחה הכלכלית של העסקים. 

 

קידום העסק שלך בפייסבוק, זו העבודה שלי.

 

יעל טל ארמה,
קידום עסקים בפייסבוק.